قوانین و شرایط استفاده از یه سوت:

یه سوت اپلیکیشن پرداخت الکترونیک جهت خرید شارژ و محصولات الکترونیک و پرداخت قبوض می باشد.

منظور از کاربر تمامی استفاده کنندگان از این اپلیکیشن می باشد که این نرم افزار روی دستگاه آن ها نصب باشد یا حداقل یک عملیات موفقیت آمیز در حساب کاربری خود داشته باشند.

عملیات شامل استفاده ی کاربر از یکی از خدمات اپلیکیشن یه سوت و پذیرش موفقیت آمیز آن توسط اپلیکیشن ذکر شده و ثبت آن می باشد.

منظور از عملیات ناتمام یعنی استفاده ی کاربر از یکی از خدمات یه سوت بگونه ای که فرایند به دلیل بروز هر خطایی ناموفق باقی بماند.

پذیرنده شخص حقوقی است که ارائه دهنده خدمات موجود آن را در اختیار کاربران قرار میدهد.

ارائه دهنده شخص حقیقی یا حقوقی است که خدمات پذیرنده را در بستر نرم افزار یا وب سایت و... به کاربران ارائه میدهد.

*تبصره۱: در عملیات های بانکی و هنگام انجام تراکنش مقصود از پذیرنده همان ارائه دهنده است.

درگاه پرداخت مسیری است که از سمت بانک های مورد توافق ارائه دهنده تراکنش های مالی ارائه دهنده را انجام داده و طبق قوانین سیاست های مالیاتی و سیاست های بانکی وجه هر تراکنش را به حساب ارائه دهنده واریز میکند.

محصول هر کالای فیزیکی یا غیر فیزیکی مجاز است که برای فروش به کاربران طبق قوانین موجود ارائه میشود.

پرداخت کننده شخص حقیقی یا حقوقی است که هزینه محصول از حساب وی کسر شده و میتواند با کاربر تفاوت داشته باشد. به عنوان مثال کاربر X محصول مورد نظر را خریداری کرده و هزینه ی آن را از حساب شخص Y پرداخت کند.

دریافت کننده شخص است که از اهلیت قانونی برای دریافت وجوه برخوردار است و میتواند همان مالک باشد.

تعرفه ی محصولات، قیمت تمام شده ی هر محصول است که طبق تعرفه های اعلام شده از مراکز و سازمان های مجاز و اپراتورها و طبق قوانین مالیاتی کشور، همراه با پورسانت تراکنش ها اعلام میشود.

محصولات قرار گرفته شده در یه سوت شامل محصولات مجاز و الکترونیکی است که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران برای فروش عرضه میشود.

یه سوت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

ارائه دهنده موظف است تا پس از دریافت صحیح وجه خدمات مربوطه را به کاربر ارائه دهد.

پذیرنده موظف است هرگونه قطعی موقت یا دائم یا تغییر در خدمات ارائه شده یا تغییر در شیوه ی ارائه ی محصولات یا قیمت تمام شده ی محصولات را به ارائه دهنده اعلام نماید تا ارائه دهنده نیز آن را به کاربران اعلام نماید.

ارائه دهنده هیچ گونه اطلاعات حساب بانکی را در سیستم های خود ذخیره نمیکند و هر گونه ذخیره ی اطلاعات برای سهولت استفاده ی کاربران با اجازه ی کاربر و طبق استانداردها و به صورت رمزگذاری شده در سیستم کاربران انجام میشود.

کاربران مسئولیت حفظ تمامی اطلاعات خود را دارند و در صورتی که کاربر امنیت خود را به خطر بیاندازد هیچ مسئولیتی به عهده ی ارائه دهنده نیست.

ارائه دهنده با کسانی که سعی به نفوذ در اطلاعات سایر کاربران یا به خطر انداختن امنیت سیستم را دارند طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد کرد و دسترسی این افراد برای همیشه به سیستم قطع میشود.