قوانین حفظ حریم شخصی کاربران یه سوت

آخرین بروزرسانی 07/02/1400

این سیاست حفظ حریم شخصی به شما حدود قانونی و اختیاراتتان و نحوه ی جمع آوری اطلاعاتتان و نگهداری و افشای آن را توضیح می دهد.

ما از اطلاعات جمع آوری شده برای بهبود عملکرد سیستم/ بهبود کمپین های تبلیغاتی/ ارسال اخبار/ رسیدهای مالی/ پیگیری مشکلات شما/ و مواردی از این قبیل استفاده خواهیم نمود.

ما از برخی از این اطلاعات ممکن است درسایر برنامه هایمان استفاده نماییم و شما با استفاده از این برنامه با سیاست های آن موافقت می کنید. ممکن است این سیاست هربار بروزرسانی شود و شما باید با توجه به تاریخ این سیاست که در بالای صفحه نمایش داده می شود، همگام باشید. ما نیز در هربار بروزرسانی به شما اطلاع خواهیم داد.

ما از اطلاعات شما برای تبلیغات مزاحمت زا استفاده نخواهیم کرد و در صورت استفاده در موارد تبلیغاتی امکان قطع تبلیغات را برای شما درنظر خواهیم گرفت.

موارد اطلاعاتی که نرم افزار یه سوت از شما دریافت خواهد کرد شامل موارد زیر است:

ما این اطلاعات را مطابق استانداردهای موجود نگهداری خواهیم نمود و در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نخواهیم داد.

تنها این اطلاعات در صورت ثبت نام رایگان شما در برنامه در دسترس ما قرار خواهد گرفت که الزامی برای ثبت نام شما وجود ندارد و می توانید با عدم استفاده از برخی ویژگی ها به صورت مهمان از برنامه استفاده نمایید.

مطابق قوانین برنامه در صورت عدم ثبت نام شما، روند پیگیری مشکلاتتان دشوار خواهد بود.

موارد دسترسی برنامه:

استفاده از دوربین برای اسکن بارکد قبوض و خواندن مخاطبین برای آسان کردن استفاده از شماره های ذخیره شده، برای خرید شارژ یا موارد این چنینی می باشد.

مخاطبین به صورت مستقیم از پایگاه داده دستگاه شما خوانده می شوند و در مکانی ذخیره نخواهند شد یا به سرور ارسال نمی شوند.

استفاده از دوربین و خواندن مخاطبین نیازمند تایید شما می باشد که می توانید این مجوز را در زمان استفاده تایید کنید یا با رد مجوز از این ویژگی ها استفاده ننمایید.

همچنین پنج شماره ی آخر استفاده شده درفرایند خریدتان را در پایگاه داده برنامه روی دستگاهتان ذخیره خواهیم نمود که به سرور ارسال نمی شود و به آن دسترسی نداریم.

مواردی دیگر از اطلاعاتی که ما قادر به دسترسی آن هستیم می تواند شامل آی پی، مدل و برند دستگاه، یا شناسه ی منحصر به فرد دستگاه شما مطابق با روش های گوگل برای برنامه نویسان باشد.

از اطلاعاتی از این قبیل برای مواردی استفاده خواهیم نمود که مثلا برنامه روی دستگاه شما دچار باگ باشد و برای رفع آن قاعدتا این اطلاعات مفید خواهد بود.

با توجه به این که خرید شارژ یا پرداخت قبوض و... خدماتی هستند که توسط سازمان های دولتی و شرکت ها در اختیار سایرین قرار می گیرد، ممکن است در حین تراکنش یا برای پیگیری مشکلات، اطلاعات تماس شامل شماره موبایل یا ایمیل شما در اختیار این شرکت ها قرار داده شود که مطابق با قوانین و سیاست های حفظ حریم شخصی آن ها خواهد بود.

ممکن است وب سایت، شبکه های اجتماعی ما، گاهی دارای پیوندهایی به بیرون باشند که مسولیت استفاده، یا محتوای آن ها یا هرگونه سواستفاده به عهده ی ما نخواهد بود.

ممکن است در بخش هایی از برنامه که به صورت کاملا رایگان باشد، یا بخش جوایز آگهی نمایش داده شود که مسولیت استفاده، یا محتوای آن ها یا هرگونه سواستفاده به عهده ی ما نخواهد بود. در چنین حالتی تبلیغاتی نمایش داده خواهد شد که مناسب قوانین کشور و گروه های سنی استفاده کننده از برنامه باشند.

در استفاده از این برنامه گروه سنی خاصی مد نظر نیست و محتوا مناسب تمامی گروه های سنی، قومیت ها و جنسیت ها است، اما با توجه به خطرات ناشی از سرقت اطلاعات، به شما توصیه می کنیم این برنامه در اختیار کودکان کمتر از 12 سال یا افراد بدون آموزش قرار نگیرد.

ممکن است در آینده برای دلایلی نظیر انتقال مالکیت اعلام ورشکستگی و... مالکیت این برنامه در اختیار شخص حقیقی/حقوقی/سازمانی قرار بگیرد که از آن پس سیاست ها و قوانین طبق سیاست ها و قوانین آن ها باشد، بنابراین در چنین شرایطی به کاربران پیش از آن اطلاع رسانی خواهد شد.

مسولیت حفظ اطلاعات حساب بانکی کاربران در ابتدا به عهده ی خود کاربر و سپس به عهده ی بانک مورد تراکنش است و ما یا سیستم ما به هیچ عنوان به اطلاعات حساب بانکی افراد دسترسی نداریم. ما اطلاعات حساب بانکی افراد را ذخیره نمی کنیم و امکان برداشت وجهی از حساب کاربر نداریم، بلکه در هر بار پرداخت مبلغ درخواستی خود را به بانک ارسال می کنیم و عملیات برداشت وجه با انتقال به بانک پذیرنده و در سیستم و درگاه پرداخت آن بانک صورت خواهد گرفت. که هربار نیازمند ورود اطلاعات توسط کاربر است.

درگاه هایی که تراکنش از طریق آن انجام خواهد شد همگی مورد تایید بانک مرکزی والزامات شاپرک هستند و فاکتورهای ایمنی را دارند.

برای جلوگیری از سوء استفاده در هنگام پرداخت، کاربر موظف است قبل از ورود اطلاعات حساب بانکی خود، اطمینان حاصل نماید که آدرس اینترنتی آن درگاه با shaparak.ir شروع شود. به دلیل اینکه یه سوت از طریق همکاری با شرکت ها یا سازمان های زیادی به کاربران خدمات می دهد، ممکن است در هر لحظه با نفوذ به یکی از این شرکت ها یا سازمان ها، هکر آدرس صفحات پرداخت را تغییر داده و منجر به خسارت به آن ها شود پس تاکیید می کنیم، برای جلوگیری از سواستفاده در هنگام پرداخت، کاربر موظف است قبل از ورود اطلاعات حساب بانکی خود، اطمینان حاصل نماید که آدرس اینترنتی آن درگاه با shaparak.ir شروع شود و مسولیت چنین خسارتی به طبع به عهده ی خود کاربر و آن شرکت یا سازمان خواهد بود.

ما سعی کردیم در یک ویدیو کوتاه الزاماتی که هر کاربر قبل از خرید باید بداند را توضیح دهیم، تماشای این ویدئو را به شما توصیه می کنیم. تماشا در پینترست

همواره سعی می کنیم در فضای مجازی آموزش هایی را برای کاربران آماده کنیم که موجب ارتقای اطلاعات جامعه شود، به ما بپیوندید.

   تلگرام       اینستاگرام       پینترست